Keményen megdolgoztak érte.
Mint mindig, most is kitüntetés-szórással ünnepli március 15-ét a kormány, és természetesen csak olyanokat tisztelnek meg ezzel, akik megérdemlik.
A hosszú névsorból kiviláglik három név, akiknél kicsit sem lóg ki a narancssárga lóláb:
A Magyar Érdemrend tisztikeresztje kitüntetésben részesült L. Simon László, az "Egy a Természettel" Vadászati és Természeti Világkiállítás központi magyar kiállítása kurátora (mellesleg volt fideszes államtitkár és uniós pénzek elnyerője).
A Magyar Érdemrend középkeresztje a csillaggal polgári tagozat kitüntetést kapta Dr. Parragh László vállalkozó, a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara elnöke, a KAVOSZ-Széchenyi Kártya Igazgatóságának elnöke a magyar gazdaságpolitika alakításában végzett elévülhetetlen érdemei és a magyar vállalkozók érdekeinek megóvása érdekében végzett kimagasló szakmai tevékenysége elismeréseként (és közben nem szakadt rájuk a plafon, amíg ezt az indoklást felolvasták).
A Magyar Érdemrend középkeresztje a csillaggal polgári tagozat kitüntetést kapta Dr. Schmidt Mária Széchenyi-díjas történész, a Terror Háza Múzeum, a XX. Század Intézet és a XXI. Század Intézet főigazgatója, a Pázmány Péter Katolikus Egyetem egyetemi tanára, volt kormánybiztos a magyar tudományos és kulturális életet gazdagító történészi és intézményvezetői munkája, a nemzet sorsfordító eseményeinek hiteles bemutatását és méltó feldolgozását egyaránt szolgáló szakmai tevékenysége, valamint nagy hatású közéleti és civil szerepvállalása elismeréseként (az 56-os emlékévet is milyen hitelesen sikerült megszerveznie, biztos gratulál most is neki Dózsa László).
Brutális mennyiségű EU-s pénzt kaptak a Fidesz-csicska családjának cégei
Tömegek veszítik el a munkájukat, és a magyar emberek napi megélhetése is veszélybe kerül. Közben a Luxusfideszben ömlik a pénz a családhoz és haverokhoz. Undorító!
Egy amerikai lakóházba van bejelentve a KATA-t kicsináló Parragh László off-shore cége
Parragh László családja a saját cégeik egy részét kiszervezte az off-shore paradicsomnak számító Delaware államba, és még a saját maga által vezetett kamarába sem léptette be azokat - írta meg a Népszabadság még 2014-ben.
Schmidt Máriának épp Stefka István mellett sikerült „kommunista újságíróznia”
Schmidt Mária arról beszélgetett az általa szervezet Médiaegyensúly-konferencián, hogy bezzeg Németországban nem maradhattak pozícióban az újraegyesítés után a kommunista NDK médiájában dolgozó újságírók, Magyarországon azonban könnyedén „átmenthették” magukat a régi idők szerzői a rendszerváltás utáni hazai sajtóba.